Bizi takip edin

Sıkça Sorulan Sorular

INFORMATIONZ SSS

Bu alandan sıkça sorulan soruları görüntüleyebilirsin. Eğer farklı bir sorun olursa discord sunucumuzu ziyaret edebilirsin.


S. INFORMATIONZ nedir?

C. Information Zombies online mmo hayatta kalma oyunudur ve aynı zamanda Infestation Survivor Stories emülatorüdür. Bağımsız olarak geliştirilmektedir.


S. Nereden indirebilirim?

C. Üç farklı indirme seçeneği ile indirme sayfamızdan indirebilirsiniz.


S. Nereden oyun içi para ve premium üyelik satın alabilirim?

C. Market sayfamızdan anlaşmalı olduğumuz site aracılığı ile satın alabilirsiniz.


S. Marketten key satın aldım nasıl kullanabilirim?

C. Websitemizde bulunan kullanıcı panelimizden keyinizi aktif edebilirsiniz.


S. ZGuard Anti-Hile nedir?

C. Tarafımızca geliştirilmeye devam edilen ZGuard Anti-Hile çözümleri oyunumuzda kullanılmaktadır. Oyun içerisinde haklı rekabeti etkileyebilecek olan programları tespit etmek için kullanılan otomatikleştirilmiş agresif bir sistemdir.


S. ZGuard Anti-Hile nasıl çalışmaktadır?

C. Oyuncularımızın elde edeceği en iyi deneyim için hile koruması sisteminin önemli olduğunun farkındayız. Bu yüzden düzenli olarak hile koruma sistemimizi geliştirmeye çalışıyoruz.

ZGuard hileciler ile baş edebilmek için agresif bir yapıda çalışmaktadır. Oyuncuyu başka bir oyuncuya karşı üstün kılacak programları veya üçüncü parti değişiklikleri tespit eder ve yasaklamaları uygular.


S. ZGuard oyuna girişte hata veriyor nasıl çözebilirim?

C. Çözüm kılavuzumuzda birden fazla çözüm bulunmaktadır. En yaygın olanları Riot Vanguard, Faceit Anticheat ve Anti virüs engellemeleridir.


1. Anti virüsünüzü yönetin:
C. Şifreleme sistemlerimiz sebebiyle ZGuard yanlış bir şekilde anti virüsler veya benzeri yazılımlar tarafından engellenebilmektedir.
Gerekli yazılımı(Anti virüs veya benzeri yazılım) devre dışı bırakmayı denemek yapılan engellemeyi kaldırabilir ve oyuna giriş yapabilirsiniz veya oyunun yükleme klasörünü istisna listesine ekleyebilirsiniz.

2. Riot Vanguard:
C. Riot Vanguard kernel modu sürücüsü kullanımından oluştuğu için ZGuard Anti-hile sistemini engelleyebilmektedir, basit bir şekilde Riot Vanguard'ı devre dışı bırakmak oyuna girişinizi sağlayacaktır.

3. Faceit Anti-Cheat:
C. Faceit Anti-Cheat Riot Vanguard da olduğu gibi kernel modu sürücüsü kullanımından oluştuğu için ZGuard Anti-hile sistemini engelleyebilmektedir, basit bir şekilde Faceit Anti-Cheat yazılımını devre dışı bırakmak oyuna girişinizi sağlayacaktır.

Eğer yaygın çözümler işe yaramadı ise discord sunucumuza bağlanarak destek alabilirsiniz.


Bizi takip edin